Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

Пройшов ХХ Ювілейний чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу

Команда з майстрів в/н і учнів Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова взяла участь у ХХ Ювілейному чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу, який відбувся 8-10 листопада в місті Києві.

         Майстер виробничого навчання Надич Наталія Василівна взяла участь у двох номінаціях «Весільна зачіска» та виборола І місце у номінації «Кудрі Fastion Style», була нагороджена дипломом та медаллю.

         Учениця групи ПМ-48 Дан Ленуца (майстер виробничого навчання Підручна Тетяна Олександрівна) взяла участь у двох номінаціях «Fyle fastion» і  «Весільний макіяж (салонний)» в якій, зайняла ІІ місце та отримала диплом, медаль та цінні подарунки.

         Майстер виробничого навчання Горнецька Василина Романівна взяла участь у двох номінаціях «Весільний макіяж» і «Smoky eyes» і виборола ІІІ місце і була нагороджена  дипломом та медаллю..

         Учениця групи 223-224  Дзуль Марія (майстер виробничого навчання Горнецька Василина Романівна) взяла участь в номінації «Кудрі», де отримала IV місце.

         Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!!!!