Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

Майстер в/н перукарського профілю Надич Наталія Василівна провела відкритий майстер-клас на тему: "Сучасні укладки та зачіски"

В МЦ ПТО ХМД м. Львова викладач професійно-теоретичної підготовки та майстер виробничого навчання перукарського профілю, Надич Наталія Василівна, провела відкритий майстер-клас у новітній інтерпретації на тему: "Сучасні укладки та зачіски".

Здобуті знання курсу "Інтенсив", у найвідомішій приватній школі України по зачісках - Олени Войнової, стали першим подихом для розкритття теми цього заходу. Були застосовані найсучасніші елементи, напрямки зачісок, брендові парфумерно-косметичні

На захід було запрошено методиста вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Галину Єфремівну, адміністрацію навчального закладу, майстрів виробничого навчання, викладачів та учнів. У програмі майстер-класу демонтрувались колекції експрес-зачісок від групи перукар (перукар-модельєр), модель, демонстратор зачісок. На підведені підсумкі було почуто багато позитивних відгуків, оцінок, побажань.