Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

З нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та з метою належного вшанування пам’яті Великого Кобзаря, як визначної історичної постаті і національного символу, який консолідує українську націю до активного державного самотворення, єднання в сім’ї європейських народів, формування національної ідентичності та колективної етнонаціональної цілісності країни 14 березня в МЦПТОХМД м. Львова був проведений літературно-музичний захід «Тарас Шевченко – провісник долі України!»

   У залі зібралися всі, хто шанує Шевченкове слово, всі, хто керується його духовними заповідями, всі, хто по праву вважає його пророчу творчість мудрістю нації. Починаючи захід, викладач Алексик Л.М. зазначила, що українці з гордістю промовляють ім’я Тараса Шевченка, адже він не тільки відобразив надії рідного краю, а й став прапором українського народу у його прагненні до правди і свободи під час революції Гідності!

   Вшановуючи Кобзаря, вклоняємося до землі за його безсмертне слово. Пошли нам, Боже, Шевченкового полум’яного духу, мудрості, віри у щасливе майбутнє рідної України!