Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

Наші випускники

 
 
Надич Наталя Василівна закінчила з відзнакою МЦ ПТО ХМД м. Львова у 2011 році. Продовжила навчання у Львівській філії КНУК і М, здобувши дипломи бакалавра та спеціаліста. Учасник фестивалю "Your Hair Awards 2009" м. Київ; дипломом за активну участь у створенні зачісок (2009 рік). Переможець конкурсу «Ексклюзив 2013» у м. Тернопіль - I місце у номінації «Весільна зачіска». Переможець чемпіонату «Золотий Лев» м. Львів - I місце у номінації «Нова коса» (2013 рік). Призер чемпіонату «Молоді таланти України» у м. Дніпропетровськ - II місце у номінації «Весільна зачіска» (2013 рік). Призер чемпіонату «Кубок Києва» III місце у номінації «Зачіска давнього світу» (2009 рік). Призер чемпіонату України з перукарського мистецтва у м. Києві, в номінації «Стильні кучерики» (2013 рік). Учасник фестивалю "Your Hair Awards 2009" м. Київ; нагороджена дипломом за активну участь у створенні зачісок (2009 рік). У 2013 році презентувала колекцію зачісок «Акцент кольору» на XV фестивалі перукарського мистецтва Львівщини, де була нагороджена дипломом. У 2014 році презентувала колекцію зачісок на тему: «Фольклор народів світу» на форумі моди та краси «Галицькі експозиції», де також була нагороджена дипломом та титулом «Професіонал року».

«КРАЩИЙ МАЙСТЕР РОКУ» 2014 року в МЦ ПТО ХМД м. Львова.

Посилання групи   http://vk.com/public71365846

Посилання ВК http://vk.com/id58615464    

 

Онопченко Оксана Михайлівна закінчила Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова  у 2013 р. з відзнакою за професією перукар-модельєр, демонстратор одягу та зачісок.Навчається у Львівській філії Київського Національного університету ім. М.М. Поплавського. Призерка конкурсів Відкритого відбіркового  туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Чемпіонат заходу -  Золотий лев» 2012 рIII-місце у номінації «Нова коса»; Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва нігтьової, естетики та макіяжу та нарощування і декорування вій «Чемпіонат заходу - Золотий лев» 2013 рIII-місце у номінації «Нова коса»; Міського відкритого конкурсу з перукарського мистецтва, нігтевої естетики та візажу «Ексклюзив» 2013 р.;II-місце у номінації «Нова коса» на відкритому Відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та з нарощення і декорування вій «Чемпіонат заходу- Золотий лев» 2015 р. Наданий час працює майстром в/н перукарів в МЦ ПТО ХМД м. Львова.

 

 

 

 

Кшик (Яртим) Тетяна Ігорівна закінчила МЦ ПТО ХМД м. Львова у 2010 і отримала диплом з відзнакою. За час навчання брала участь у різноманітних конкурсах, а саме у 2009 році отримала Гран-прі в номінації «весільна зачіска» у місті Тернопіль. Брала активну участь у чемпіонаті Львова, України і т.д. У 2013 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дизайн» та здобула кваліфікацію дизайнера зачіски. З 2010 року працює у МЦ ПТО ХМД м. Львова на посаді майстра виробничого навчання перукарського профілю.

 

 

 

 

 

 

 

Горнецька Василина Романівна закінчила Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова у 2014 році за спеціальністю «Перукар (модельєр) - візажист (стиліст). Також навчаюсь у Львівській філії Київського Національного університету ім М. Поплавського за напрямком підготовки «Мистецтво», здобуваю професію бакалавра дизайну. Учасник конкурсу з візажу та манікюрного дизайну «Усе в твоїх руках», зайняла призове місце у 2013 році. З 2014-2015 працювала в «Салоні-краси».

 

 

 

 

 

Чура Надія Миколаївна закінчила МЦ ПТО ХМД м. Львова у 2012 році за спеціальністю «Перукар (модельєр) - манікюрник - педикюрник. Також Львівський державний технікум Політехнічного інституту, і здобула професію «Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Навчаючись у М. Поплавського за напрямком підготовки «Мистецтво», здобуваю професію бакалавра дизайну. У 2015 році пройшла курси підвищення кваліфікації у школі візажу за спеціальністю «Візажист». Також у 2015 році підвищила кваліфікацію за професією «Візажист-стиліст». Учасник чемпіонату «Золотий Лев» м. Львова у номінації «Нігтьова естетика» (2011 рік) Відкритого  відбіркового  туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва нігтьової естетики та макіяжу та нарощування і декорування вій. З 2013 по 2015 рік працювала у «Салонах краси».