Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

Візажист

 

Візажист - фахівець в царині макіяжу, який створює образ за допомогою засобів мистецтва макіяжу.

 Головне завдання візажиста - не тільки створення певного образу, підкреслення краси обличчя людини, але й приховання недоліків шкіри. Працюючи, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, зважати на особливості шкіри, типи обличчя. Професіонал повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності, чи доречні для даної пори доби, року, події.Візажист - це художник, але малює він не на папері, а на обличчі або  тілі.  Візажист - це людина, яка орієнтується в кремах, особливостях шкіри, він не просто вміє робити макіяж, він - професіонал в макіяжі. Візажистів скоріш за все можна назвати make-up artist, тобто художник по косметиці.  Основна відмінність в тому, що результати работи косметолога об`єктивні.

 Особисті якості

Зовнішність візажиста повинна бути або оригінальною, або красивою. Візажист повинен володіти витонченими манерами, вмінням  схиляти до своєї думки співрозмовника – це 50% успіху. Звертають увагу й на культуру спілкування. Через півгодини бесіди легко зрозуміти, чи ерудована людина, чи багато вона читає, чи знається на моді. Якщо людина не товариська, не комунікабельна, не вміє зацікавити співрозмовника, вона ніколи не стане хорошим візажистом.

 Знання і уміння

Необхідні знання технології макіяжу, перукарської справи, психології, фантазійного мистецтва, хімії, біології (анатомії).

 Місце роботи і кар`єра

Салони, модельні агентства, кіностудії, театри, телебачення та ін. Візажисти екстра-класу мають власні студії або працюють з відомими особистостями і мають  високі заробітки.