Міжрегіональний центр професійно-технічної

освіти художнього моделювання і дизайну

Правила прийому на 2021 рік
Правила прийому на 2021 рік (для молодших бакалаврів)
Заяву на вступ можна подати дистанційно  
Електронна заява для вступу у Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова на 2021-2022 навчальний рік 

 

 

МЦ ПТО ХМД м.Львова пропонує навчання випускникам 9-х і 11-х класів. Термін навчання — від 1 до 4,5 років. Він залежить від обраної професії та рівня отриманої кваліфікації. Учні після 9-го класу здобувають повну загальну середню освіту. Випускники МЦ ПТО ХМД можуть продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший бакалавр". Список професій і спеціальностей, які можна опанувати в Центрі, знаходиться в розділі "Абітурієнтам". 

     Приймальна комісія працює з 25 травня до 30 серпня

Оригінали документів приймаються з 15 червня

За додатковою інформацією звертатися до методистів Центру

Боднар Володимир Федорович +38(097)662-61-12

Костіна Надія Олексіївна +38(067)339-44-22

До Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова приймаються громадяни України, які мають повну загальну або базову загальну середню освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями, спеціальностями. Прийом до Центру за державним замовленням на робітничі професії проводиться шляхом конкурсного відбору серед учнівської молоді за результатами вступних випробувань у формі співбесіди. Вступні випробування можуть проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів. Зарахування проводиться за рішенням приймальної комісії, відповідно до протоколів, за 5 днів до початку занять і своєчасно доводиться до відома вступників.

 

 

Для вступу до МЦ ПТО ХМД м Львова приймальну комісію необхідно подати:

 - заяву встановленого зразка на ім'я директора;

 - документ про освіту (оригінал);

 - довідку з місця проживання та про склад сім'ї;

 - довідки з місця роботи батьків;

 - медичні довідки форми № 086-о, 063-о (плюс 025-ю для юнаків);

 - дві копії свідоцтва про народження (або, при наявності, паспорту);

 - дві копії ідентифікаційного коду;

 - шість кольорових фотокарток розміром 3х4;

 - документ про призначення пільг (якщо є);

 - санітарна книжка встановленого зразка - для кулінарних професій.

 

У МЦ ПТО ХМД відкрито Інформаційно-комунікаційний центр дистанційного навчання від Хмельницького національного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів “Бакалавр”, “Спеціаліст” за напрямами:

 - легка промисловість

 - економіка та підприємництво

 - менеджмент організацій

 - екологія

 

 - Учні під час навчання забезпечуються стипендією та гуртожитком. Соціально незахищені та учні, що проживають в гуртожитку забезпечуються харчуванням. Учні після 9-го класу здобувають повну загальну середню освіту.

- Центр здійснює професійне наічання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників, службовців і незайнятого населення, допрофесійну підготовку учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійну підготовку студентів ВНЗ.

- Кухарі, кондитери, офіціанти, бармени можуть продовжити навчання у Львівському інституті економіки і туризму, Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості або Львівському кооперативному коледжі економіки і права.